Chcesz poprawić stan włosów w błyskawiczny sposób? Znakomicie trafiłeś!

Pierwiastki aktywne środka VitaHairMan dostarczają niezbędnych mikroelementów, które stymulują porost nowych włosów i utrudniają proces ich wychodzenia, w tym kłopot łysienia.

Wzmocnienie i odżywienie cebulek włosów
Stymulacja wzrostu nowych włosów
Utrzymanie intensywnego koloru włosów
Regeneracja i nawilżenie włosów
Naturalny, bezpieczny skład

„Skuteczny specyfik na wzrost włosów, dedykowany mężczyznom“

Na targu nieustannie pojawia się coraz więcej sposobów gwarantujących spektakularne wyniki, jeśli idzie o porost włosów i zahamowanie procesu ich wydawania. Jednak czy warto im ufać? Aby upewnić się co do efektywności środka, warto skonsultować się ze specjalistą.

dr. med. Bogdan Martinov – specjalista trycholog. Z ponad 15 lat specjalizujący się badaniem i działaniem dolegliwości połączonych z dolegliwościami skóry osoby i dobrymi włosami.

„Wypadanie włosów jest działaniem naturalnym, choć dość uciążliwym. Szczególnie, jeśli stanowi ono zbędne i trafia do łysienia. Fakt ten wyjątkowo dotyczy panów. Najczęstszym typem łysienia jest tzw. łysienie androgenowe, podyktowane produkcją testosteronu, i dokładniej kwestia biorąc dihydrotestosteronu. Sprawia on, że mieszki włosowe wytwarzają coraz dłuższe i rzadsze włosy, i z rokiem idzie do zakłóceń ich pracy, wytwarzając tylko pojedyncze krótkie włosy pozbawione barwnika. Na wypadanie włosów wpływa te stres czy nieodpowiednio zbilansowana dieta. Wielu pacjentów, przychodząc do mnie, jest gotowych na podjęcie wyjątkowo delikatnych kroków, jak np. przeszczep włosów. Sam przed podjęciem tak radykalnych decyzji warto spróbować najpierw suplementacji niezbędnych mikroelementów, które przybywają na wzmożenie aktywności skóry głowy do porostu włosów. Znaczy wtedy miły, i wydajny sposób. Warto wybrać środek o normalnym składzie, który nie powodowałby efektów ubocznych. Poleciłbym coś dużego w biotynę, selen, ale te kolagen czy kwas hialuronowy“

VitaHairMan wyjściem Twojego
problemu wypadających włosów!

VitaHairMan jest oryginalnym środkiem, dzięki któremu mogą zniknąć Twoje kompleksy. Kłopot wypadania włosów, w tym łysienia, można powstrzymać – pod warunkiem zastosowania optymalnych sposobów. VitaHairMan jest preparatem o dobrze skomponowanym składzie, wchodzącym na sporo dziedzin połączonych z produkcją włosa.

Vita Hair

Vita-Hair-man.com