Marzyłeś o doskonałej sylwetce, jednakże trudno o taki efekt? Przetestuj nowoczesnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najskuteczniejsze aktywne pierwiastki oddają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który tak mocno pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ efekty naszych treningów. Cerberus pozwoli Ci wykuć mięśnie ze określeni oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie góry i mocy jeszcze zupełnie nie istniałoby naprawdę dobre i duże.
Cerberus

Jeżeli pragniesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który daje na konwersję androgenów (w obecnym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ten znaczy więc Twoim wrogiem. Cerberus jest korzystnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zobaczysz jak dostosowuje się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu postępu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i utrzymuje poziom testosteronu na dobrym poziomie. To wszystko bez skutków ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj łącznie z środkiem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak chodził w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Pokazało się, iż ta zdolności do planowania swojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad twoim mięsem i wyborem prawidłowej diety nauczyły go jak dobrze troszczyć się o siebie. Tę informację oferuje swoim podopiecznym.

Cerber to niesamowity mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol pomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )