Doskonałe wyniki przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
wielki rezultat treningów
najlepsza klasa środków
przypływ mocy i wielkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ POSTAĆ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w dziale ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wartość i masę mięśniową. Toż dużo wydajny i zaawansowany środek dostępny dla każdego, kto potrzebuje zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która uzna Ci stworzyć mięśnie jak stal. Osiągaj najgenialniejsze efekty treningów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie siedział na ochronie Twojego testosteronu. Oznacza to jedne korzyści. Stwierdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i siły jeszcze absolutnie nie było oczywiście oczywiste i duże. Będziesz tworzył gwarancję, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa wspólnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do wytworzenia Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki ruchów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na działalność i wpisz na inny poziom ćwiczeń. Kimera to oczywistsza zdolność i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin i minerałów, przygotowany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i otrzymaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na skutki treningów. Zwiększ wydajność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej akcji i czy przekonany do nowego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to dodatkowo przygotowany przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najmniejszym szczególe. Niestety będziesz znał małych wątpliwości jak podawać suplementy, co zjadać także kiedy ćwiczyć, żeby poprawić sytuację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Efekty będą oczywiste już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )