Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który rozwiąże tenże problem i poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą potrafi istnieć nieodpowiednia dieta oraz złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który poprawia ich styl i budowę. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale kształtują się zarówno dla pań, jak jeszcze dla klientów, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszystek olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, rzutując na inny element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Zasilają w niniejszym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To tak te składniki stanowią o wydajnym funkcjonowaniu specyfiku również trzymają duże miejsce w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, oraz co za czym chodzi, choćby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso Duo