Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych i dobrodziejstwo wynikające z licznych elementów wzmacniających, jakie znajdują się w samym serum sprawiają, że właśnie po pierwszej aplikacji widać i odczuwać różnicę. To niesamowita formuła, która koncentruje się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w właściwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia strukturę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skupionych z nimi pomoce. Ekstrakty z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży kieruje do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin I, C oraz E efektywnie zabezpiecza włosy przed niszczycielskim wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co liczy niezbyty dowód iż warto zaczerpnąć z plusów tego sposobu osobiście.

Vivese Senso Duo Oil 2

ProEngine

Revitalum Mind Plus

Vivese Senso