Impreskin – Przywróc młodość swojej skórze! Zlikwiduj oznaki starzenia się z suplementem anti-aging IMPRESKIN

ImpreSkin to suplement diety, który stanowi poręczny w twarzy kapsułek. Suplement ten dawany stanowi dla kobiet w kwiecie wieku także w przypadku bycia pierwszych cech starzenia się (najczęściej pojawiają się one między 35. a 65. rokiem bycia). 

Suplement ImpreSkin określa się naturalnym liftingiem. Wraz z upływem lat na twarzy pojawiają się na przeróżne przypadłości, wychodzą zmarszczki oraz ustępuje połysk typowy dla jędrnej skóry młodej. Najczęściej pojawiające się odmiany to cienie pod oczami, kurze łapki, utrata elastyczności twarze oraz zabieg jej promienności. 

Tabletki ImpreSkin zawierają hydrolizowany kolagen, którego ilość wraz z wiekiem jest coraz mniejsza. Poprawianie jego liczebności w codziennej diecie sprzyja przywróceniu kondycji skóry. Kolagen działa na stanie komórkowym, wchodzi w ich organizacji i pomaga regenerację pojedynczych komórek. Dzięki czemu zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu, a cera zatrzymuje się jędrna. 

Wyrób ImpreSkin wzbogacony stanowi o witaminę K, która służy utrzymaniu dobrego działania organizmu krążenia, co może pozytywnie wpłynąć na redukcję przebarwień i cech zmęczenia, widocznych na osób. 

Skład:

Składniki suplementu diety ImpreSkin: D-alpha-tocopherol, Hydrolizowany kolagen, kwas L-askorbinowy, witamina K, flawonoidy.

Zalecane spożycie:

Suplement diety należy stosować doustnie. Zalecane spożycie suplementu diety ImpreSkin w układzie dnia to: 1 kapsułka 2 razy dziennie. Kapsułki należy stosować doustnie. 

Dla otrzymania dobrych efektów produkt należy używać przez 3 miesiące. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do używania produktu ImpreSkin jest alergię na jakikolwiek z jego elementów. Suplementy diety winnym być przetrzymywane w system niedostępny dla młodych dzieci. Zabezpieczać przed bezpośrednim oddziaływaniem promieniowania słonecznego i wilgoci. 

Pigułki ImpreSkin przeznaczone są dla kobiet dorosłych.

Suplement diety nie potrafi istnieć dawany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Normalne funkcjonowanie układu jest uzależnione praktykowaniem zdrowego sposobu życia a energii fizycznej. 

Nie traktować suplementu, jeśli upłynął jego czas ważności.

impre skin

Maksatin

HelloSlim