Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja znajoma nie ubiegła w pełni zaspokojona? Panie wymagają więcej czasu, by odczuć kompletną zabawa z seksu i poczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, że toż nie problem, to sam wiesz, iż nie udało Ciż się jej w duzi zaspokoić. Jeżeli zdarza Ci się co przeważnie, ona chyba w finale stracić cierpliwość.

Długi seks ujawnia się być sposobem do właściwego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na wesele jest sposób, który dobrze rokuje. Niewykluczone, że ze własną żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą pójść do historii.

Formuła Climax Control może dokonać, że będziesz w kształcie dłużej uprawiać seks aniżeli przed podjęciem kuracji. Ten drugi czas nasza okazję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz używał nadzieja kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim sterować. Teraz nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

ClimaxControl

derminax

Femmax