Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

O ile zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj miast jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Badania dowodzą, że faceci, którzy przechodzą każdego dnia 3 kilometry, mają o połowę mniej trudności ze wzwodem w porównaniu cialis cena do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Żyły działają na optymalnym poziomie tylko wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie trzeba od razu realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie proste ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby wywołać wyraźną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, iż zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem istnienia nietrwałego, jednakże bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wyprodukowana w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do członka. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia w kroczu w trakcie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic penisa. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lenia.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój penis jest z reguły wyczerpany. Musi odpocząć. Z tej przyczyny niezwykle istotne jest, żebyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, iż twój penis jest erekcja zdrowy oraz gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla mocnej oraz zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest niezmiernie ważny.