Dziewięć wskazówek na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma sprawdzonymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i partnerki satysfakcja ze zbliżenia była dużo większa.

Oto parę prostych rad, żeby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wyzwalać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania udowodniły, iż kontakt cielesny ożywia wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Efekt jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Godzina spędzona w pełnym słońcu może podwyższyć poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 % – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto światło słońca obniża ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność i apetyt na seks. Solarium też daje takie wyniki.
3. Oglądaj filmy o miłości

Zgodnie z tym co twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Stwierdzili oni, iż filmy miłosne podnoszą poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o dziesięć procent. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie znalezienie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i erekcje są kontrolowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy zajdzie tego typu konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka przypływa więcej krwi.

5. Spożywaj sok z owocu granatu
Każdego dnia spożywaj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, cialis w zelu
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego sprawia, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Otaczaj się zapachem waniliowym

Zapach wanilii skutecznie wzmacnia transport krwi do członka – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila wytwarzanie fal alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej krępujące niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeśli facet je zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Wskutek tego warto włączyć do jadłospisu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij również o witaminie C, która powiększa ilość oksytocyny w organizmie i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może prowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do penisa. Pewne badanie udowodniło, że już dwa papierosy mogą sprawić, że wzwody będą bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych negatywnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie tania kamagra